Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Ucl Pro
adidas Ucl Pro
adidas Ucl Pro
adidas Ucl Pro
adidas Ucl Pro
adidas Ucl Pro
adidas Ucl Pro
adidas Ucl Pro
Код на производ:
(HE3777)
adidas

adidas Ucl Pro

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
9.388 ДЕН
Моментална цена
9.388 ДЕН
Моментална цена
9.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas UCL PRO е унисекс топка за фудбал направена од 100% полиуретан. Со дизајн инспириран од универзумот, adidas UCL PRO топката е создадена со надеж дека ќе им помогне на европските фудбалери да блеснат на вистински начин. FIFA го гарантира производството и квалитетот на оваа фудбалска топка. Спецификација: Топка за фудбал Унисекс Состав: 100% полиуретан.
Подетално

adidas UCL PRO е унисекс топка за фудбал направена од 100% полиуретан. Со дизајн инспириран од универзумот, adidas UCL PRO топката е создадена со надеж дека ќе им помогне на европските фудбалери да блеснат на вистински начин. FIFA го гарантира производството и квалитетот на оваа фудбалска топка.
Спецификација:

 • Топка за фудбал
 • Унисекс
 • Состав: 100% полиуретан

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топка H57798
  Prosecna ocena:
  ocene
  4
  ocene
  4
  1.266 ДЕН
  Заштеда 25%
  1.688 ДЕН
  Помош