Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Charge
Код на производ:
(SP2165-379)
NIKE

NIKE Charge

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Charge детскиот костобран за потколеници е дизајниран за сите мали ѕвезди на теренот. Ова практично парче спортска опрема ги спречува несаканите повреди. Влезете на терен со самодоверба носејќи го Nike Charge. Цврстата обвивка е дизајнирана за покривање со низок профил кој штити од удари и повреди при паѓање, додека задниот дел од пена ја обезбедува потребната удобност. Компактен, лесно се складира во спортски ранец или торба без да зафаќа премногу простор. Спецификација: Детски костобран за потколеници Заштита со низок профил Внатрешност од пена Состав: 43% полипропилен, 33% EVA, 17% спандекс, 7% гума.
Подетално

Nike Charge детскиот костобран за потколеници е дизајниран за сите мали ѕвезди на теренот. Ова практично парче спортска опрема ги спречува несаканите повреди. Влезете на терен со самодоверба носејќи го Nike Charge. Цврстата обвивка е дизајнирана за покривање со низок профил кој штити од удари и повреди при паѓање, додека задниот дел од пена ја обезбедува потребната удобност. Компактен, лесно се складира во спортски ранец или торба без да зафаќа премногу простор.
Спецификација:

 • Детски костобран за потколеници
 • Заштита со низок профил
 • Внатрешност од пена
 • Состав: 43% полипропилен, 33% EVA, 17% спандекс, 7% гума

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Штитник
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош