Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
Код на производ:
(DH7709-068)
NIKE

NIKE Brasilia 9.5

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Brasilia 9.5 е унисекс ранец со модерен и функционален дизајн кој лесно ќе ги придружува сите ваши активности. Овој ранец за тренинг има многу прегради кои ќе ви помогнат лесно да организирате и носите вашите работи со вас. Има и внатрешен дел за лаптоп, како и страничен мрежест џеб предвиден за шише и џеб со патент одвнатре за безбедно складирање на нешто повредните предмети. Засилените ремени лесно се прилагодуваат за да ви одговараат. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклирани полиестерски влакна, така што со купувањето учествувате во акцијата за зачувување на животната средина. Доколку ги сакате сите ваши неопходни работи на едно место Nike Brasilia 9.5 ранецот е вистинскиот избор за вас. Спецификација: Унисекс ранец за тренинг Состав: 100% полиестер Најмалку 50% рециклиран полиестер Страничен мрежест џеб за шише Волумен: 24Л Преграда за лаптоп Засилени ремени за рамо.
Подетално

Nike Brasilia 9.5 е унисекс ранец со модерен и функционален дизајн кој лесно ќе ги придружува сите ваши активности. Овој ранец за тренинг има многу прегради кои ќе ви помогнат лесно да организирате и носите вашите работи со вас. Има и внатрешен дел за лаптоп, како и страничен мрежест џеб предвиден за шише и џеб со патент одвнатре за безбедно складирање на нешто повредните предмети. Засилените ремени лесно се прилагодуваат за да ви одговараат. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклирани полиестерски влакна, така што со купувањето учествувате во акцијата за зачувување на животната средина. Доколку ги сакате сите ваши неопходни работи на едно место Nike Brasilia 9.5 ранецот е вистинскиот избор за вас.
Спецификација:

 • Унисекс ранец за тренинг
 • Состав: 100% полиестер
 • Најмалку 50% рециклиран полиестер
 • Страничен мрежест џеб за шише
 • Волумен: 24Л
 • Преграда за лаптоп
 • Засилени ремени за рамо

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош