Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Classic
NIKE Classic
NIKE Classic
NIKE Classic
NIKE Classic
NIKE Classic
NIKE Classic
NIKE Classic
NIKE Classic
NIKE Classic
Код на производ:
(DQ5158-010)
NIKE

NIKE Classic

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV BV
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Classic детскиот ранец за училиште ги задоволува секојдневните потреби. Од училиште до игралиште, тој е дизајниран да ги задоволи потребите на децата. Многуте детали го прават функционален. Главната голема преграда со капацитет од 16Л, надворешен џеб за шише, како и дополнителните џебови однадвор ви обезбедуваат доволно простор за безбедно складирање. Главната преграда се затвореа со патент по целата должина. Прилагодливите ремени обезбедуваат удобно носење. Спецификација: Детски ранец Преграда за шише Прилагодливи ремени Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Classic детскиот ранец за училиште ги задоволува секојдневните потреби. Од училиште до игралиште, тој е дизајниран да ги задоволи потребите на децата. Многуте детали го прават функционален. Главната голема преграда со капацитет од 16Л, надворешен џеб за шише, како и дополнителните џебови однадвор ви обезбедуваат доволно простор за безбедно складирање. Главната преграда се затвореа со патент по целата должина. Прилагодливите ремени обезбедуваат удобно носење.
Спецификација:

 • Детски ранец
 • Преграда за шише
 • Прилагодливи ремени
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош