Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Elemental Air
NIKE Elemental Air
NIKE Elemental Air
NIKE Elemental Air
NIKE Elemental Air
NIKE Elemental Air
NIKE Elemental Air
NIKE Elemental Air
Код на производ:
(DQ5760-070)
NIKE

NIKE Elemental Air

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Elemental Air унисекс торбицата за секој ден е дизајнирана за вас кои ја обожавате спортска мода и практичните додатоци. Дизајнирана е да ги задоволи сите ваши потреби. Издржлива и практична, изработна е од 100% рециклиран полиестер. Со изборот на овој модел, вие ја зачувувате нашата планета. Прилагодливиот ремен ги исполнува индивидуалните барања и дава можност за носење на неколку начини. Главниот џеб овозможува да се одржуваат работите организирани и безбедни. Спецификација: Женска торбица за рамо Прилагодлив ремен Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Elemental Air унисекс торбицата за секој ден е дизајнирана за вас кои ја обожавате спортска мода и практичните додатоци. Дизајнирана е да ги задоволи сите ваши потреби. Издржлива и практична, изработна е од 100% рециклиран полиестер. Со изборот на овој модел, вие ја зачувувате нашата планета. Прилагодливиот ремен ги исполнува индивидуалните барања и дава можност за носење на неколку начини. Главниот џеб овозможува да се одржуваат работите организирани и безбедни.
Спецификација:

 • Женска торбица за рамо
 • Прилагодлив ремен
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош