Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOTTO LOTTO GYM SACK NEO
LOTTO LOTTO GYM SACK NEO
LOTTO LOTTO GYM SACK NEO
LOTTO LOTTO GYM SACK NEO
Код на производ:
(LTRH193106-01)
LOTTO

LOTTO LOTTO GYM SACK NEO

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • CHLD CHLD
  • YTH YTH
  • INF INF
  • 1 1
  • OSFA OSFA
  • ONE ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Вреќа за тренинг
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош