Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tennis Wb S
adidas Tennis Wb S
adidas Tennis Wb S
adidas Tennis Wb S
adidas Tennis Wb S
adidas Tennis Wb S
adidas Tennis Wb S
adidas Tennis Wb S
adidas Tennis Wb S
adidas Tennis Wb S
Код на производ:
(FK0912)
adidas

adidas Tennis Wb S

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
488 ДЕН
Моментална цена
488 ДЕН
Моментална цена
488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • OSFY OSFY
  • OSFW Унив.
  • OSFA OSFA
  • OSFC OSFC
  • OSFM Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Не е важно дали е петти сет, тај брејк или прв поен на теренот, важно е да не се испотите и да останете фокусирани. Овој потник е направен од високо впивачки, растеглив материјал кој обезбедува удобно чувство при секоја употреба и ја суши вашата кожа кога е потребно. Извезеното adidas „Badge of Sport“ лого во контрасна боја му дава на ова парче посебен изглед..
Подетално

Не е важно дали е петти сет, тај брејк или прв поен на теренот, важно е да не се испотите и да останете фокусирани. Овој потник е направен од високо впивачки, растеглив материјал кој обезбедува удобно чувство при секоја употреба и ја суши вашата кожа кога е потребно. Извезеното adidas „Badge of Sport“ лого во контрасна боја му дава на ова парче посебен изглед.

Карактеристика Вредност
Категорија Потник
Пол Unisex
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош