Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Daily Waist
adidas Daily Waist
adidas Daily Waist
adidas Daily Waist
adidas Daily Waist
adidas Daily Waist
Код на производ:
(GE1113)
adidas

adidas Daily Waist

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
888 ДЕН
Моментална цена
888 ДЕН
Моментална цена
888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • OG OG
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DAILY WAIST е унисекс спортска торбица која се носи околу половината. Кажете му збогум на заборавањето на вашите работи и добредојде на вашиот нов придружник. Секојдневното излегување од дома станува полесно кога знаете дека сте понеле со вас она што ви треба. Картички, телефон, клучеви - оваа торбица е пространа и добро организирана за да ги собере сите потребни работи. Затворете го заштитниот патент, прилагодете го ременот и подготвени сте да тргнете. Спецификација: Унисекс торбица – lifestyle Прилагодливо ременче Затворање со патент adidas лого Состав: 100% рец. полиестер Боја: црна .
Подетално

adidas DAILY WAIST е унисекс спортска торбица која се носи околу половината. Кажете му збогум на заборавањето на вашите работи и добредојде на вашиот нов придружник. Секојдневното излегување од дома станува полесно кога знаете дека сте понеле со вас она што ви треба. Картички, телефон, клучеви - оваа торбица е пространа и добро организирана за да ги собере сите потребни работи. Затворете го заштитниот патент, прилагодете го ременот и подготвени сте да тргнете.
Спецификација:

 • Унисекс торбица – lifestyle
 • Прилагодливо ременче
 • Затворање со патент
 • adidas лого
 • Состав: 100% рец. полиестер
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1
  OG
  NS Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош