Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW ERA League Ess 940 Losdod
NEW ERA League Ess 940 Losdod
NEW ERA League Ess 940 Losdod
NEW ERA League Ess 940 Losdod
NEW ERA League Ess 940 Losdod
NEW ERA League Ess 940 Losdod
Код на производ:
(12052000)
NEW ERA

NEW ERA League Ess 940 Losdod

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS Унив.
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Уживајте во стилот со New Era LEAGUE ESS 940 LOSDOD унисекс lifestyle качкетот. Класичната конструкција со шест панели и закривениот визир ќе ви обезбедат одлична заштита за време на топлите сончеви денови. Прилагодливиот ремен на задната страна ви овозможува да го изберете најудобното вклопување. Круната на оваа капа го содржи логото на тимот на предната страна. Толку модерен и урбан, овој качкет ќе ја комплетира секоја комбинација и во исто време ќе обезбеди удобност како и многу потребната заштита. Спецификација: Класична конструкција со шест панели Заоблен визир Прилагодлив ремен на задната страна New Era лого Состав: 100% памук.
Подетално

Уживајте во стилот со New Era LEAGUE ESS 940 LOSDOD унисекс lifestyle качкетот. Класичната конструкција со шест панели и закривениот визир ќе ви обезбедат одлична заштита за време на топлите сончеви денови. Прилагодливиот ремен на задната страна ви овозможува да го изберете најудобното вклопување. Круната на оваа капа го содржи логото на тимот на предната страна. Толку модерен и урбан, овој качкет ќе ја комплетира секоја комбинација и во исто време ќе обезбеди удобност како и многу потребната заштита.
Спецификација:

 • Класична конструкција со шест панели
 • Заоблен визир
 • Прилагодлив ремен на задната страна
 • New Era лого
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW ERA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV
  YTH
  1
  UNSZ
  S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS
  M
  L
  ONE
  NS Унив.
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош