Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TIRO TRAINING SHIN GUARDS
adidas TIRO TRAINING SHIN GUARDS
adidas TIRO TRAINING SHIN GUARDS
adidas TIRO TRAINING SHIN GUARDS
adidas TIRO TRAINING SHIN GUARDS
adidas TIRO TRAINING SHIN GUARDS
adidas TIRO TRAINING SHIN GUARDS
adidas TIRO TRAINING SHIN GUARDS
Код на производ:
(GJ7758)
adidas

adidas TIRO TRAINING SHIN GUARDS

Претходна цена
788 ДЕН
Моментална цена
788 ДЕН
Моментална цена
788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Костобран
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas TIRO SG TRN фудбалските штитници за потколеници овозможуваат лесна одбрана, така...
788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош