Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas DAILY
adidas DAILY
adidas DAILY
adidas DAILY
adidas DAILY
adidas DAILY
adidas DAILY
adidas DAILY
adidas DAILY
adidas DAILY
Код на производ:
(DM6178)
adidas

adidas DAILY

Претходна цена
588 ДЕН
Моментална цена
588 ДЕН
Моментална цена
588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW Унив.
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM Унив.
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS Унив.
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW Унив.
OSFA
OSFL
OSFM Унив.
OS
M
L
ONE
NS Унив.
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош