Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPEEDO SHORT SLEEVE PRINTED RASH TOP SET
SPEEDO SHORT SLEEVE PRINTED RASH TOP SET
SPEEDO SHORT SLEEVE PRINTED RASH TOP SET
SPEEDO SHORT SLEEVE PRINTED RASH TOP SET
Детски сет
Код на производ:
(811882G745)
SPEEDO

SPEEDO SHORT SLEEVE PRINTED RASH TOP SET

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4-5Y 4-5Y
 • 6-7Y 6-7Y
 • 8-9Y 8-9Y
 • 2YRS 2YRS
 • 3YRS 3YRS
 • 4YRS 4YRS
 • 5YRS 5YRS
 • 6YRS 6YRS
 • 2-3Y 2-3Y
 • 3-4Y 3-4Y
 • 5-6Y 5-6Y
 • 7-8Y 7-8Y
 • 910Y 910Y
 • 1011 1011
 • 1112 1112
 • 1213 1213
 • 1314 1314
 • 1415 1415
 • 1516 1516
 • 1824 1824
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 811882G037
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Помош