Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ADIDAS OR 00675526X
Код на производ:
(19622)
adidas

adidas ADIDAS OR 00675526X

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
6.979 ДЕН
Моментална цена
6.979 ДЕН
Моментална цена
6.979 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV BV
  • 1 1
  • OSFT OSFT
  • MISC MISC
  • 1SIZ 1SIZ
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Наочари
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош