Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Boxy
NIKE Boxy
NIKE Boxy
NIKE Boxy
NIKE Boxy
NIKE Boxy
NIKE Boxy
NIKE Boxy
Детски сет
Код на производ:
(26J214-A6A)
NIKE

NIKE Boxy

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.014 ДЕН
Заштеда: 676 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 18-24м
 • 3T 2-3г.
 • 4T 3-4г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Boxy е детски комплет за девојчиња кој вклучува маичка и шорцеви. Оваа едноставна комбинација ја носи сета удобност и комфор кои децата толку многу ги сакаат. Мекиот памучен материјал е многу пријатен во контакт со кожата и лесно се вклопува во сите комбинации на облека. Прицврстувањето на задната страна го олеснува облекувањето и соблекувањето на маицата, што е многу важно кога се во прашање нетрпеливите малечки. Маицата е со кратки ракави и кружна крагна која е засилена и која ја прави оваа маичка поиздржлива. Шорцевите се изработени од мек и растеглив материјал, така што совршено се вклопуваат и обезбедуваат врвна удобност. Има и еластичен појас што го олеснува облекувањето и соблекувањето. Nike Boxy е детски комплет за секојдневно носење кој на вашите девојчиња им ја дава удобноста која ја заслужуваат. Спецификација: Комплет за девојчиња: маица и шорцеви Состав: 95% памук и 5% еластин Кратки ракави Тркалезна крагна Шорцеви со тесен крој Еластичен појас.
Подетално

Nike Boxy е детски комплет за девојчиња кој вклучува маичка и шорцеви. Оваа едноставна комбинација ја носи сета удобност и комфор кои децата толку многу ги сакаат. Мекиот памучен материјал е многу пријатен во контакт со кожата и лесно се вклопува во сите комбинации на облека. Прицврстувањето на задната страна го олеснува облекувањето и соблекувањето на маицата, што е многу важно кога се во прашање нетрпеливите малечки. Маицата е со кратки ракави и кружна крагна која е засилена и која ја прави оваа маичка поиздржлива. Шорцевите се изработени од мек и растеглив материјал, така што совршено се вклопуваат и обезбедуваат врвна удобност. Има и еластичен појас што го олеснува облекувањето и соблекувањето. Nike Boxy е детски комплет за секојдневно носење кој на вашите девојчиња им ја дава удобноста која ја заслужуваат.
Спецификација:

 • Комплет за девојчиња: маица и шорцеви
 • Состав: 95% памук и 5% еластин
 • Кратки ракави
 • Тркалезна крагна
 • Шорцеви со тесен крој
 • Еластичен појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сет
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2T 18-24м
  3T 2-3г.
  4T 3-4г.
  Остави оценка

  • Bedrije Mexhdi
   Bedrije Mexhdi

   16.08.2022. 11:27
  Помош