Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Rihla Competition
adidas Rihla Competition
adidas Rihla Competition
adidas Rihla Competition
Код на производ:
(H57792)
adidas

adidas Rihla Competition

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas RIHLA COMPETITION е топка за фудбал со атрактивен изглед направена во чест на Светското првенство. Модерниот дизајн, шарените бои и интересната графика овозможуваат оваа топка да се истакне на фудбалскиот терен. Нејзината издржлива конструкција е засилена и ја прави подготвена за лесно и вешто тркалање. Гумениот меур е добро направен и овозможува прецизно летање на топката. Ние го сакаме фудбалот, ајде да играме фудбал. Спецификација: Топка за фудбал Состав: 60% термопластичен полиуретан, 40% полиестер вештачка кожа.
Подетално

adidas RIHLA COMPETITION е топка за фудбал со атрактивен изглед направена во чест на Светското првенство. Модерниот дизајн, шарените бои и интересната графика овозможуваат оваа топка да се истакне на фудбалскиот терен. Нејзината издржлива конструкција е засилена и ја прави подготвена за лесно и вешто тркалање. Гумениот меур е добро направен и овозможува прецизно летање на топката. Ние го сакаме фудбалот, ајде да играме фудбал.
Спецификација:

 • Топка за фудбал
 • Состав: 60% термопластичен полиуретан, 40% полиестер вештачка кожа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош