Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas I LIN SUM SET
Детски сет
Код на производ:
(DV1269)
adidas

adidas I LIN SUM SET

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.388 ДЕН
Моментална цена
1.388 ДЕН
Цена со попуст
972 ДЕН
Заштеда: 416 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 86 12-18м -
  • 92 18-24м -
  • 98 2-3г. -
  • 104 3-4г. -
  • 110 4-5г. -
  • 116 5-6г. -
  • 122 6-7г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
116 5-6г. -
122 6-7г. -
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош