Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Brasilia Just Do It
NIKE Brasilia Just Do It
NIKE Brasilia Just Do It
NIKE Brasilia Just Do It
NIKE Brasilia Just Do It
NIKE Brasilia Just Do It
NIKE Brasilia Just Do It
NIKE Brasilia Just Do It
Код на производ:
(DM1884-642)
NIKE

NIKE Brasilia Just Do It

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV BV
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Brasilia Just Do It е женски мини детски lifestyle ранец со модерен и функционален дизајн кој лесно ќе ги придружува сите ваши активности. Тој изработен е од издржлив полиестер со простран главен дел кој може да собере се што ви треба за еден активен ден. Се затвора со два патенти и има прилагодливи зајакнати ремени за лесна персонализација. Има и рачка, па можете да го носите како обична чанта. Можете безбедно да ги складирате важните работи во предниот џеб со патент. На ранецот се наоѓа еден од нашите први слогани - Just Do It и Swoosh логото. Спецификација: Женски детски lifestyle ранец Состав: 100% полиестер Just Do It слоган Swoosh лого Прилагодливи ремени и рачка.
Подетално

Nike Brasilia Just Do It е женски мини детски lifestyle ранец со модерен и функционален дизајн кој лесно ќе ги придружува сите ваши активности. Тој изработен е од издржлив полиестер со простран главен дел кој може да собере се што ви треба за еден активен ден. Се затвора со два патенти и има прилагодливи зајакнати ремени за лесна персонализација. Има и рачка, па можете да го носите како обична чанта. Можете безбедно да ги складирате важните работи во предниот џеб со патент. На ранецот се наоѓа еден од нашите први слогани - Just Do It и Swoosh логото.
Спецификација:

 • Женски детски lifestyle ранец
 • Состав: 100% полиестер
 • Just Do It слоган
 • Swoosh лого
 • Прилагодливи ремени и рачка

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош