Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Heritage 86
Код на производ:
(AV8055-100)
NIKE

NIKE Sportswear Heritage 86

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
990 ДЕН
Моментална цена
990 ДЕН
Моментална цена
990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Heritage 86 е детски качкет кој обезбедува соодветна заштита при сите активности на сонце. Овој многу удобен детски качкет, изработен од материјал што ја впива потта, ви помага да останете суви дури и во топлите летни денови. Nike Sportswear Heritage 86 качкетот има и отвори за вентилација, а направен е од делумно рециклиран материјал. Спецификација: Детски качкет Рачно перење Дупки за вентилација Состав : 100% полиестер Прилагодлив заден дел.
Подетално

Nike Sportswear Heritage 86 е детски качкет кој обезбедува соодветна заштита при сите активности на сонце. Овој многу удобен детски качкет, изработен од материјал што ја впива потта, ви помага да останете суви дури и во топлите летни денови. Nike Sportswear Heritage 86 качкетот има и отвори за вентилација, а направен е од делумно рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Детски качкет
 • Рачно перење
 • Дупки за вентилација
 • Состав : 100% полиестер
 • Прилагодлив заден дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Качкет AV8055-451
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  Nike H86 CAP METAL SWOOSH е детска унисекс капа наменета за тинејџери. Таа има модерен ...
  990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Качкет AV8055-657
  Nike H86 CAP METAL SWOOSH е детска унисекс капа наменета за тинејџери. Таа има модерен ...
  990 ДЕН
  Помош