Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE SOCKET
Код на производ:
(ELS211203-01)
ELLESSE

ELLESSE SOCKET

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
290 ДЕН
Моментална цена
290 ДЕН
Моментална цена
290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2629 26-29
 • 2730 27-30
 • 3033 30-33
 • 3133 31-33
 • 3134 31-34
 • 3234 3234
 • 3335 33-35
 • 3436 34-36
 • 3437 34-37
 • 3538 35-38
 • 3638 36-38
 • 3841 38-41
 • 3941 39-41
 • 3942 39-42
 • 4244 42-44
 • 4346 43-46
 • 4547 45-47
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2629 26-29
2730 27-30
3033 30-33
3133 31-33
3134 31-34
3234
3335 33-35
3436 34-36
3437 34-37
3538 35-38
3638 36-38
3841 38-41
3941 39-41
3942 39-42
4244 42-44
4346 43-46
4547 45-47
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи ELS211220-75
273 ДЕН
Заштеда 30%
390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи ELS211214-01
273 ДЕН
Заштеда 30%
390 ДЕН
Помош