Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE NKB B NSW NIKE READ AOP SHORT
NIKE NKB B NSW NIKE READ AOP SHORT
NIKE NKB B NSW NIKE READ AOP SHORT
NIKE NKB B NSW NIKE READ AOP SHORT
NIKE NKB B NSW NIKE READ AOP SHORT
NIKE NKB B NSW NIKE READ AOP SHORT
NIKE NKB B NSW NIKE READ AOP SHORT
NIKE NKB B NSW NIKE READ AOP SHORT
NIKE NKB B NSW NIKE READ AOP SHORT
NIKE NKB B NSW NIKE READ AOP SHORT
Детски сет
Код на производ:
(66J217-U90)
NIKE

NIKE NKB B NSW NIKE READ AOP SHORT

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 0-3M 0-3м
  • 3M 0-3м
  • 0-6M 0-6м
  • 18M 12-18м
  • 24M 18-24м
  • 6M 3-6м
  • 9M 6-9м
  • 12M 9-12м
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
0-3M 0-3м
3M 0-3м
0-6M 0-6м
18M 12-18м
24M 18-24м
6M 3-6м
9M 6-9м
12M 9-12м
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сет 76J217-023
Prosecna ocena:
ocena
1
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Помош