Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
Детски сет
Код на производ:
(75B227-023)
NIKE

NIKE Jordan Air

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 18-24м
 • 3T 2-3г.
 • 4T 3-4г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Jordan Air е кошаркарски комплет за машки бебиња. Комплетот се состои од маица и шорцеви изработени од прозрачна ткаенина. Дизајниран е во стандарден крој за да им обезбеди удобност на вашите малечки за време на играта. Маицата има тркалезно деколте и големо лого однапред, додека долниот дел има еластичен појас на шорцевите кој придонесува супериорна удобност. Спецификација: Бебешки комплет за момчиња Состав: 100% полиестер Стандарден крој Тркалезно деколте на маица Еластичен појас на шорцеви.
Подетално

Jordan Air е кошаркарски комплет за машки бебиња. Комплетот се состои од маица и шорцеви изработени од прозрачна ткаенина. Дизајниран е во стандарден крој за да им обезбеди удобност на вашите малечки за време на играта. Маицата има тркалезно деколте и големо лого однапред, додека долниот дел има еластичен појас на шорцевите кој придонесува супериорна удобност.
Спецификација:

 • Бебешки комплет за момчиња
 • Состав: 100% полиестер
 • Стандарден крој
 • Тркалезно деколте на маица
 • Еластичен појас на шорцеви

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сет
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2T 18-24м
  3T 2-3г.
  4T 3-4г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош