Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION MEN HALF TERRY SOCK WITH EMBROIDERY 1P
Код на производ:
(SVCH133U02-06)
CHAMPION

CHAMPION MEN HALF TERRY SOCK WITH EMBROIDERY 1P

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
190 ДЕН
Моментална цена
190 ДЕН
Моментална цена
190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2730 27-30
  • 3133 31-33
  • 3335 33-35
  • 3436 34-36
  • 3638 36-38
  • 3941 39-41
  • 3942 39-42
  • 4244 42-44
  • 4346 43-46
  • 4547 45-47
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2730 27-30
3133 31-33
3335 33-35
3436 34-36
3638 36-38
3941 39-41
3942 39-42
4244 42-44
4346 43-46
4547 45-47
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи SVCH133U04-02
133 ДЕН
Заштеда 30%
190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи SVCH133U02-04
133 ДЕН
Заштеда 30%
190 ДЕН
Помош