Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Rihla Sala
Код на производ:
(H57788)
adidas

adidas Rihla Sala

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • FUTS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas RIHLA TRAINING SALA е топка за фудбал која ги поседува сите квалитети кои го истакнуваат adidas како спортски бренд. Оваа топка е наменета за тренирање на паркет и за пријателски натпревари. Големото FIFA World Cup на неа им дава до знаење на сите дека сте дел од тимот на adidas и дека квалитетот е на прво место. Издржливиот TPU надворешен слој е отпорен на абење и кинење за да можете да го користите и на трева и на бетон. Бутил меурот обезбедува долготрајност и гарантира дека топката нема да се издува. Спецификација: TPU надворешен слој Бутил меур Машинско шиење Состав на материјал: 100% термопластичен полиуретан.
Подетално

adidas RIHLA TRAINING SALA е топка за фудбал која ги поседува сите квалитети кои го истакнуваат adidas како спортски бренд. Оваа топка е наменета за тренирање на паркет и за пријателски натпревари. Големото FIFA World Cup на неа им дава до знаење на сите дека сте дел од тимот на adidas и дека квалитетот е на прво место. Издржливиот TPU надворешен слој е отпорен на абење и кинење за да можете да го користите и на трева и на бетон. Бутил меурот обезбедува долготрајност и гарантира дека топката нема да се издува.
Спецификација:

 • TPU надворешен слој
 • Бутил меур
 • Машинско шиење
 • Состав на материјал: 100% термопластичен полиуретан

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Основна поделба Опрема
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  FUTS Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош