Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE GIRLS CORP CREW 3PK
NIKE GIRLS CORP CREW 3PK
NIKE GIRLS CORP CREW 3PK
NIKE GIRLS CORP CREW 3PK
NIKE GIRLS CORP CREW 3PK
NIKE GIRLS CORP CREW 3PK
NIKE GIRLS CORP CREW 3PK
NIKE GIRLS CORP CREW 3PK
Код на производ:
(GN0766-023)
NIKE

NIKE GIRLS CORP CREW 3PK

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
590 ДЕН
Моментална цена
590 ДЕН
Моментална цена
590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 7-9 7-9
  • 5-7 5-7
  • 4-5 4-5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Категорија Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош