Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas HC ANKLE 3PP
adidas HC ANKLE 3PP
adidas HC ANKLE 3PP
adidas HC ANKLE 3PP
adidas HC ANKLE 3PP
adidas HC ANKLE 3PP
adidas HC ANKLE 3PP
adidas HC ANKLE 3PP
Код на производ:
(GE6128)
adidas

adidas HC ANKLE 3PP

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
588 ДЕН
Моментална цена
588 ДЕН
Моментална цена
588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 34-36 20.8-22.1
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 37-39 22.9-24.2
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 40-42 24.6-25.9
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 43-45 26.7-28
 • XL 46-48 28.4-29.7
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Малите нешта го прават животот поубав и поедноставен. Започнете го секој чекор со удобните adidas унисекс чорапи. Растегливата памучна конструкција е направена за да ги обвиткува стапалото и глуждот за удобна поддршка и целодневен комфор. Овие меки чорапи доаѓаат во пакет од три пара и се совршени за секојдневно носење. Спецификација: Унисекс чорапи; 3 пара Состав: 79% памук, 18% полиестер, 2% еластин, 1% најлон Боја: црна Код на производ: GE6128.
Подетално

Малите нешта го прават животот поубав и поедноставен. Започнете го секој чекор со удобните adidas унисекс чорапи. Растегливата памучна конструкција е направена за да ги обвиткува стапалото и глуждот за удобна поддршка и целодневен комфор. Овие меки чорапи доаѓаат во пакет од три пара и се совршени за секојдневно носење.
Спецификација:

 • Унисекс чорапи; 3 пара
 • Состав: 79% памук, 18% полиестер, 2% еластин, 1% најлон
 • Боја: црна
 • Код на производ: GE6128

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чорапи
  Категорија Опрема
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 34-36 20.8-22.1
  YSM
  SM
  S 37-39 22.9-24.2
  YMD
  MD
  M 40-42 24.6-25.9
  YLG
  YXL
  LG
  L 43-45 26.7-28
  XL 46-48 28.4-29.7
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош