Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Nike Jordan Jumpman Legacy91 Air
NIKE Nike Jordan Jumpman Legacy91 Air
NIKE Nike Jordan Jumpman Legacy91 Air
NIKE Nike Jordan Jumpman Legacy91 Air
Код на производ:
(CK1248-100)
NIKE

NIKE Nike Jordan Jumpman Legacy91 Air

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.592 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Започнете го вашето патување со Nike Jordan Jumpman Legacy91 Air унисекс качкетот, кој се одликува со класичен дизајн со шест панели, извезени детали и прилагодлив ремен одзади. Памучната ткаенина дава меко, топло чувство. Дизајнот Air Jordan Jumpman е извезен напред, додека прилагодливиот ремен на задната страна нуди персонализирано, идеално вклопување. Спецификација: Конструкција со шест панели Дизајн Air Jordan Jumpman Прилагодлив заден ремен Материјал: 100% памук; заден панел: 100% полиестер Рачно перење.
Подетално

Започнете го вашето патување со Nike Jordan Jumpman Legacy91 Air унисекс качкетот, кој се одликува со класичен дизајн со шест панели, извезени детали и прилагодлив ремен одзади. Памучната ткаенина дава меко, топло чувство. Дизајнот Air Jordan Jumpman е извезен напред, додека прилагодливиот ремен на задната страна нуди персонализирано, идеално вклопување.
Спецификација:

 • Конструкција со шест панели
 • Дизајн Air Jordan Jumpman
 • Прилагодлив заден ремен
 • Материјал: 100% памук; заден панел: 100% полиестер
 • Рачно перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Категорија Текстил
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош