Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Charge
Код на производ:
(SP2165-447)
NIKE

NIKE Charge

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
712 ДЕН
Заштеда: 178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дозволете им на вашите малечки да чекорат на теренот со самодоверба со Nike Charge детските костобрани за фудбал. Нивниот дизајн има цврсти школки за заштита и обликувана пенеста внатрешност за удобност. Еластичните ремени ги држат на место костобраните за време на играта. Спецификација: Заштита со низок профил Внатрешност од пена Еластични ремени Состав: 43% полипропилен, 33% EVA, 17% полиестер, 7% гума .
Подетално

Дозволете им на вашите малечки да чекорат на теренот со самодоверба со Nike Charge детските костобрани за фудбал. Нивниот дизајн има цврсти школки за заштита и обликувана пенеста внатрешност за удобност. Еластичните ремени ги држат на место костобраните за време на играта.
Спецификација:

 • Заштита со низок профил
 • Внатрешност од пена
 • Еластични ремени
 • Состав: 43% полипропилен, 33% EVA, 17% полиестер, 7% гума

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Штитник
  Категорија Опрема
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош