Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Airborne Festival
NIKE Airborne Festival
NIKE Airborne Festival
NIKE Airborne Festival
NIKE Airborne Festival
NIKE Airborne Festival
NIKE Airborne Festival
NIKE Airborne Festival
NIKE Airborne Festival
NIKE Airborne Festival
Код на производ:
(9A0631-G5O)
NIKE

NIKE Airborne Festival

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV Унив.
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS Унив.
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Jordan Airborne Festival е унисекс торбица за возрасни кои го сакаат кошаркарскиот моден стил. Оваа торбица има една поголема преграда со патент во која има доволно простор за чување на вашите неопходни работи, како и помал надворешен џеб за складирање на ситниците. Прилагодливиот ремен ви дава можност да ја адаптирате торбицата по ваш вкус. Спецификација: Unisex торбица Главна преграда со патент Надворешни џебови Прилагодлив ремен Материјал: 100% полиестер .
Подетално

Jordan Airborne Festival е унисекс торбица за возрасни кои го сакаат кошаркарскиот моден стил. Оваа торбица има една поголема преграда со патент во која има доволно простор за чување на вашите неопходни работи, како и помал надворешен џеб за складирање на ситниците. Прилагодливиот ремен ви дава можност да ја адаптирате торбицата по ваш вкус.
Спецификација:

 • Unisex торбица
 • Главна преграда со патент
 • Надворешни џебови
 • Прилагодлив ремен
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Основна поделба Опрема
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV Унив.
  YTH
  1
  UNSZ
  S S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS
  M M
  L
  ONE
  NS Унив.
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош