Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Liverpool FC Strike
NIKE Liverpool FC Strike
NIKE Liverpool FC Strike
NIKE Liverpool FC Strike
NIKE Liverpool FC Strike
NIKE Liverpool FC Strike
Код на производ:
(DC2377-703)
NIKE

NIKE Liverpool FC Strike

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.592 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Liverpool FC Strike е топка за фудбал дизајнирана за вашето секојдневно уживање во најважната споредна работа на светот. Текстурата на куќиштето и стабилизирачките жлебови го намалуваат неочекуваното движење на топката во воздухот и ви помагаат да ја испратите топката точно каде што сакате. Гумениот меур помага во одржување на воздушниот притисок и обликот. Оваа Liverpool FC Strike топката за фудбал ја има графиката на овој познат англиски фудбалски гигант, така што играњето со оваа фудбалска топка ќе ви даде повеќе мотивација, особено ако сте навивач на Ливерпул. Дизајнот со 12 панели на оваа топка го обезбедува неговиот вистински и прецизен лет. Жлебовите Nike Aerow Trac овозможуваат топката постојано да се ротира кога е во воздух. Спецификација: Топка за фудбал Материјал: 60% гума / 15% полиуретан / 13% полиестер / 12% EVA Ливерпул графика 12 зашиени панели.
Подетално

Liverpool FC Strike е топка за фудбал дизајнирана за вашето секојдневно уживање во најважната споредна работа на светот. Текстурата на куќиштето и стабилизирачките жлебови го намалуваат неочекуваното движење на топката во воздухот и ви помагаат да ја испратите топката точно каде што сакате. Гумениот меур помага во одржување на воздушниот притисок и обликот. Оваа Liverpool FC Strike топката за фудбал ја има графиката на овој познат англиски фудбалски гигант, така што играњето со оваа фудбалска топка ќе ви даде повеќе мотивација, особено ако сте навивач на Ливерпул. Дизајнот со 12 панели на оваа топка го обезбедува неговиот вистински и прецизен лет. Жлебовите Nike Aerow Trac овозможуваат топката постојано да се ротира кога е во воздух.
Спецификација:

 • Топка за фудбал
 • Материјал: 60% гума / 15% полиуретан / 13% полиестер / 12% EVA
 • Ливерпул графика
 • 12 зашиени панели

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Основна поделба Опрема
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4
  4-
  5 5
  5-
  6
  7
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12
  14
  OSFA
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топка DD0002-447
  1.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топка CQ7420-845
  1.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Топка DC2237-803
  1.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.790 ДЕН
  Помош