Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Phantom
NIKE Phantom
NIKE Phantom
NIKE Phantom
Код на производ:
(CQ7420-845)
NIKE

NIKE Phantom

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.290 ДЕН
Моментална цена
1.290 ДЕН
Моментална цена
1.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Phantom топката за фудбал е совршена за секојдневна игра. Оваа квалитетна фудбалска топка е дизајнирана да ги поддржува вашите напори да тренирате се повеќе и повеќе од ден за ден. Цврстата конструкција со 12 панели обезбедува издржливост и долготрајност, но придонесува и за прецизно летање на топката. Спецификација: Состав: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% EVA Конструкција со 12 панели.
Подетално

Nike Phantom топката за фудбал е совршена за секојдневна игра. Оваа квалитетна фудбалска топка е дизајнирана да ги поддржува вашите напори да тренирате се повеќе и повеќе од ден за ден. Цврстата конструкција со 12 панели обезбедува издржливост и долготрајност, но придонесува и за прецизно летање на топката.
Спецификација:

 • Состав: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% EVA
 • Конструкција со 12 панели

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Основна поделба Опрема
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4
  4-
  5 5
  5-
  6
  7
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12
  14
  OSFA
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош