Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CAPRIOLO Viola 16
Код на производ:
(902430-BLU.VIO)
CAPRIOLO

CAPRIOLO Viola 16

Претходна цена
8.799 ДЕН
Моментална цена
8.799 ДЕН
Моментална цена
8.799 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV BV
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC MISC
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Capriolo VIOLA 16 е велосипед со исклучителен квалитет и неверојатна издржливост. Спецификација: Ram- Hi-ten Амортизер / вилушка - Hi-ten SINGLE 38T Кочници - COASTER BREAKE HUB Тркала - ALU 12 x 1,75, 20H silver Додатоци- Помошни тркала, браници, корпа.
Подетално

Capriolo VIOLA 16 е велосипед со исклучителен квалитет и неверојатна издржливост.
Спецификација:

 • Ram- Hi-ten
 • Амортизер / вилушка - Hi-ten
 • SINGLE 38T
 • Кочници - COASTER BREAKE HUB
 • Тркала - ALU 12 x 1,75, 20H silver
 • Додатоци- Помошни тркала, браници, корпа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Велосипед
  Основна поделба Опрема
  Пол Unisex
  Намена Велосипедизам
  Бренд CAPRIOLO
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош