Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CAPRIOLO VIOLA 16
Код на производ:
(902430-PNK)
CAPRIOLO

CAPRIOLO VIOLA 16

Претходна цена
8.799 ДЕН
Моментална цена
8.799 ДЕН
Моментална цена
8.799 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV BV
  • 1 1
  • OSFT OSFT
  • MISC MISC
  • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Велосипед
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Велосипедизам
Бренд CAPRIOLO
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош