Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Disney
adidas Disney
adidas Disney
adidas Disney
adidas Disney
adidas Disney
adidas Disney
adidas Disney
adidas Disney
adidas Disney
Код на производ:
(H44301)
adidas

adidas Disney

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • OG OG
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DISNEY LION KING ранецот ќе ги воодушеви најмладите. Дизајнот инспириран од Кралот Лав на Дизни ќе го привлече вниманието на децата. Овој ранец е практичен и може да се носи секој ден. Изработен е од полиестер, што го прави доволно цврст и издржлив. Засиленото дно е обложено со TPU заштита, која е отпорна на абење. Страничните прегради се многу функционални, па шишето со вода секогаш ќе ви биде при рака. adidas секогаш ви гарантира најдобар можен квалитет. Спецификација: Детски спортски ранец Primegreen технологија Состав: 100% полиестер Димензии: 35 cm X 25 cm X 11 cm Волумен 13,5 l.
Подетално

adidas DISNEY LION KING ранецот ќе ги воодушеви најмладите. Дизајнот инспириран од Кралот Лав на Дизни ќе го привлече вниманието на децата. Овој ранец е практичен и може да се носи секој ден. Изработен е од полиестер, што го прави доволно цврст и издржлив. Засиленото дно е обложено со TPU заштита, која е отпорна на абење. Страничните прегради се многу функционални, па шишето со вода секогаш ќе ви биде при рака. adidas секогаш ви гарантира најдобар можен квалитет.
Спецификација:

 • Детски спортски ранец
 • Primegreen технологија
 • Состав: 100% полиестер
 • Димензии: 35 cm X 25 cm X 11 cm
 • Волумен 13,5 l

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Основна поделба Опрема
  Пол Kids
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1
  OG
  NS Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош