Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Goalkeeper Vapor Grip3
NIKE Goalkeeper Vapor Grip3
NIKE Goalkeeper Vapor Grip3
NIKE Goalkeeper Vapor Grip3
Код на производ:
(CN5650-660)
NIKE

NIKE Goalkeeper Vapor Grip3

Претходна цена
6.490 ДЕН
Моментална цена
6.490 ДЕН
Цена со попуст
5.192 ДЕН
Заштеда: 1.298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Goalkeeper Vapor Grip3 голманските ракавици ви даваат исклучителна удобност и заштита во текот на играта. Пената го апсорбира ударот на топката, додека мазната површина на дланката добро се прилепува при суви и влажни услови. Пената што се обвиткува околу палецот, показалецот и малиот прст придонесува за уште поголема удобност и поцврсто фаќање на топката. Прилагодливата лента им овозможува на ракавиците совршено да се вклопат со вашите прсти. Спецификација: Состав: 70% латекс, 24% полиестер, 5% најлон, 1% полиуретан Препорачано рачно перење Grip3 технологија.
Подетално

Nike Goalkeeper Vapor Grip3 голманските ракавици ви даваат исклучителна удобност и заштита во текот на играта. Пената го апсорбира ударот на топката, додека мазната површина на дланката добро се прилепува при суви и влажни услови. Пената што се обвиткува околу палецот, показалецот и малиот прст придонесува за уште поголема удобност и поцврсто фаќање на топката. Прилагодливата лента им овозможува на ракавиците совршено да се вклопат со вашите прсти.
Спецификација:

 • Состав: 70% латекс, 24% полиестер, 5% најлон, 1% полиуретан
 • Препорачано рачно перење
 • Grip3 технологија

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Голмански ракавици
  Основна поделба Опрема
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош