Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Romy
ELLESSE Romy
ELLESSE Romy
ELLESSE Romy
Код на производ:
(ELE221F131-01)
ELLESSE

ELLESSE Romy

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE Унив.
 • NS Унив.
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Romy е женска lifestyle торбица, која е наменета да се носи околу половината или преку рамениците. Има прилагодлив ремен за поудобно носење, како и две прегради. Двете прегради се обезбедени со патент и на тој начин вашите работи ќе останат безбедни и на своето место. Логото на предната страна испраќа порака дека и вие сте дел од тимот на Ellesse.Спецификација: Женска торбица Главна преграда со патент Помала предна преграда со патент Ellesse лого на предната страна Прилагодлив појас.
Подетално

Ellesse Romy е женска lifestyle торбица, која е наменета да се носи околу половината или преку рамениците. Има прилагодлив ремен за поудобно носење, како и две прегради. Двете прегради се обезбедени со патент и на тој начин вашите работи ќе останат безбедни и на своето место. Логото на предната страна испраќа порака дека и вие сте дел од тимот на Ellesse.
Спецификација:

 • Женска торбица
 • Главна преграда со патент
 • Помала предна преграда со патент
 • Ellesse лого на предната страна
 • Прилагодлив појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Основна поделба Опрема
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV
  YTH
  1 Унив.
  UNSZ
  S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS
  M
  L
  ONE Унив.
  NS Унив.
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош