Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Dayana
ELLESSE Dayana
ELLESSE Dayana
ELLESSE Dayana
Код на производ:
(ELE221F114-01)
ELLESSE

ELLESSE Dayana

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE Унив.
 • NS Унив.
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Dayana е женски lifestyle ранец. Дали тргнавте на одмор или на тренинг? Каде ѝ да одите, овој ранец ќе ви биде добар сојузник. Совршено ќе се вклопи за кратко викенд патување, како и за најдобриот тренинг досега. Се одликува со едноставен крој, поради што лесно се вклопува со сите комбинации на облека. Прилагодливите ремени ќе придонесат за чувството на удобност при носење, додека двете големи и посебни прегради ќе обезбедат добра организација на работите во ранецот. Спецификација: Женски ранец Lifestyle Две посебни прегради Прилагодливи ремени за рамо Ellesse лого на предната страна.
Подетално

Ellesse Dayana е женски lifestyle ранец. Дали тргнавте на одмор или на тренинг? Каде ѝ да одите, овој ранец ќе ви биде добар сојузник. Совршено ќе се вклопи за кратко викенд патување, како и за најдобриот тренинг досега. Се одликува со едноставен крој, поради што лесно се вклопува со сите комбинации на облека. Прилагодливите ремени ќе придонесат за чувството на удобност при носење, додека двете големи и посебни прегради ќе обезбедат добра организација на работите во ранецот.
Спецификација:

 • Женски ранец
 • Lifestyle
 • Две посебни прегради
 • Прилагодливи ремени за рамо
 • Ellesse лого на предната страна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Категорија Опрема
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV
  YTH
  1 Унив.
  UNSZ
  S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS
  M
  L
  ONE Унив.
  NS Унив.
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош