Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Goalkeeper Match
NIKE Goalkeeper Match
NIKE Goalkeeper Match
NIKE Goalkeeper Match
Код на производ:
(CQ7799-447)
NIKE

NIKE Goalkeeper Match

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Goalkeeper Match голманските ракавици се подготвени да ја фатат секоја топка. Меката облога обезбедува одлична амортизација на удари, додека мазната површина обезбедува добро прилепување во влажни и суви услови. Пената во пределот на дланката обезбедува удобност и комфор. Мрежестите панели овозможуваат оптимален проток на воздух за да ги одржувате вашите раце суви и свежи. Прилагодливиот ремен за зглоб и превртените шевови на задната страна овозможуваат совршено вклопување. Спецификација: Прилагодлив ремен за зглоб Рачно перење Материјал: 40% полиестер, 33% латекс, 21% EVA, 6% најлон.
Подетално

Nike Goalkeeper Match голманските ракавици се подготвени да ја фатат секоја топка. Меката облога обезбедува одлична амортизација на удари, додека мазната површина обезбедува добро прилепување во влажни и суви услови. Пената во пределот на дланката обезбедува удобност и комфор. Мрежестите панели овозможуваат оптимален проток на воздух за да ги одржувате вашите раце суви и свежи. Прилагодливиот ремен за зглоб и превртените шевови на задната страна овозможуваат совршено вклопување.
Спецификација:

 • Прилагодлив ремен за зглоб
 • Рачно перење
 • Материјал: 40% полиестер, 33% латекс, 21% EVA, 6% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Голмански ракавици
  Основна поделба Опрема
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош