Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE FC Barcelona Pitch
Код на производ:
(DC2237-803)
NIKE

NIKE FC Barcelona Pitch

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Усовршувана во текот на повеќе од осум години и 1700 часа тестирање, Nike Paris Saint-Germain Strike топката за фудбал претставува револуција во постојан прогрес. Технологијата Nike Aerowsculpt користи обликувани жлебови кои помагаат да се намали неочекуваното движење на топката во воздухот, за да можете да ја додадете каде што ќе посакате. Гумениот меур помага во одржување на воздушниот притисок и обликот. Графиката на ПСЖ и Nike логото ја нагласуваат припадноста и љубовта кон клубот и брендот. Спецификација: Гумен меур Nike Aerowsculpt технологија Потребно за надувување Состав: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% EVA.
Подетално

Усовршувана во текот на повеќе од осум години и 1700 часа тестирање, Nike Paris Saint-Germain Strike топката за фудбал претставува револуција во постојан прогрес. Технологијата Nike Aerowsculpt користи обликувани жлебови кои помагаат да се намали неочекуваното движење на топката во воздухот, за да можете да ја додадете каде што ќе посакате. Гумениот меур помага во одржување на воздушниот притисок и обликот. Графиката на ПСЖ и Nike логото ја нагласуваат припадноста и љубовта кон клубот и брендот.
Спецификација:

 • Гумен меур
 • Nike Aerowsculpt технологија
 • Потребно за надувување
 • Состав: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% EVA

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Основна поделба Опрема
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4
  4-
  5 5
  5-
  6
  7
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12
  14
  OSFA
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош