Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Book
CHAMPION Book
CHAMPION Book
CHAMPION Book
CHAMPION Book
CHAMPION Book
Детски сет
Код на производ:
(CHA221B400-10)
CHAMPION

CHAMPION Book

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.043 ДЕН
Заштеда: 447 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion BOOK детскиот сет за момчиња, кој се состои од маичка и шорцеви носи карактеристичен Champion изглед. Меката ткаенина дава чувство на удобност и го прави овој комплет лесен и удобен за носење. Големата Champion 1919 графика на предната страна на маицата го надополнува спортскиот стил, а малото дискретно лого на ракавот потсетува на спортска посветеност. Овој комплет е одличен избор за носење за време на секојдневните активности и едноставно е задолжителен дел од детскиот гардеробер. Спецификација: Детски комплет за момчиња Champion графика и лого Класичен крој.
Подетално

Champion BOOK детскиот сет за момчиња, кој се состои од маичка и шорцеви носи карактеристичен Champion изглед. Меката ткаенина дава чувство на удобност и го прави овој комплет лесен и удобен за носење. Големата Champion 1919 графика на предната страна на маицата го надополнува спортскиот стил, а малото дискретно лого на ракавот потсетува на спортска посветеност. Овој комплет е одличен избор за носење за време на секојдневните активности и едноставно е задолжителен дел од детскиот гардеробер.
Спецификација:

 • Детски комплет за момчиња
 • Champion графика и лого
 • Класичен крој

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сет
  Основна поделба Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет CHA211B401-10
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  894 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.490 ДЕН
  Помош