Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Nina
ELLESSE Nina
ELLESSE Nina
ELLESSE Nina
Код на производ:
(ELE221F123-01)
ELLESSE

ELLESSE Nina

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE Унив.
 • NS Унив.
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Nina е ранец женски lifestyle ранец кој секој ваш оutfit на повисоко ниво. Овој ранец ви овозможува безбедно складирање на сите ваши потребни работи. Преградата е прицврстена со патент, а прилагодливите ремени целосно ќе се прилагодат на вас. Дискретното и модерно Ellesse лого на предната страна и придонесува за софистицираниот изглед на ова парче. Спецификација: Женски ранец – lifestyle Преграда со патент Ellesse лого на предната страна Прилагодливи ремени за рамо.
Подетално

Ellesse Nina е ранец женски lifestyle ранец кој секој ваш оutfit на повисоко ниво. Овој ранец ви овозможува безбедно складирање на сите ваши потребни работи. Преградата е прицврстена со патент, а прилагодливите ремени целосно ќе се прилагодат на вас. Дискретното и модерно Ellesse лого на предната страна и придонесува за софистицираниот изглед на ова парче.
Спецификација:

 • Женски ранец – lifestyle
 • Преграда со патент
 • Ellesse лого на предната страна
 • Прилагодливи ремени за рамо

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Основна поделба Опрема
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV
  YTH
  1 Унив.
  UNSZ
  S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS
  M
  L
  ONE Унив.
  NS Унив.
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош