Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Shadow
ELLESSE Shadow
ELLESSE Shadow
ELLESSE Shadow
Код на производ:
(ELE221F107-01)
ELLESSE

ELLESSE Shadow

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.323 ДЕН
Заштеда: 567 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE Унив.
 • NS Унив.
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Shadow е женска lifestyle торбица. Ефектна женска торбица која ќе ве освои на прв поглед. Има тркалезен облик, што ја прави посебна и необична, а од друга страна многу привлечна. Преградата е заштитена со патент за да можете без размислување да ги исполнувате обврските надвор од домот. По должината на целата лента за на рамо стои Ellesse лого, како и на централниот дел од торбицата, тоа ќе ви овозможи да им дадете до знаење на сите дека сте дел од тимот на Ellesse. Спецификација: Женска торбица Ellesse лого на лентата Преграда за затворање со патент Ellesse лого во централниот дел Тркалезна форма.
Подетално

Ellesse Shadow е женска lifestyle торбица. Ефектна женска торбица која ќе ве освои на прв поглед. Има тркалезен облик, што ја прави посебна и необична, а од друга страна многу привлечна. Преградата е заштитена со патент за да можете без размислување да ги исполнувате обврските надвор од домот. По должината на целата лента за на рамо стои Ellesse лого, како и на централниот дел од торбицата, тоа ќе ви овозможи да им дадете до знаење на сите дека сте дел од тимот на Ellesse.
Спецификација:

 • Женска торбица
 • Ellesse лого на лентата
 • Преграда за затворање со патент
 • Ellesse лого во централниот дел
 • Тркалезна форма

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Основна поделба Опрема
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV
  YTH
  1 Унив.
  UNSZ
  S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS
  M
  L
  ONE Унив.
  NS Унив.
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица ELE221F131-01
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица ELE213F116-01
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица ELE211F119-10
  1.043 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.490 ДЕН
  Помош