Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Lady
ELLESSE Lady
ELLESSE Lady
ELLESSE Lady
Код на производ:
(ELE221F108-01)
ELLESSE

ELLESSE Lady

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE Унив.
 • NS Унив.
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Lady е женска lifestyle торба. Оваа женска торба е дизајнирана за секојдневна употреба и исполнување на сите ваши обврски во текот на денот со безбедно складирање на сите работи. Кратките рачки ви оставаат можност сами да одлучите како да ја носите. Ќе се вклопи со секоја ваша комбинација на облека благодарение на минималистичкиот изглед. Секоја жена има потреба од една торба, како оваа, која ќе ги придружува сите нејзини модни потфати. Има и мала чанта во големата, која може да се користи како паричник или како џеб за чување помали предмети, вредни предмети. Спецификација: Женска торба Рачки за носење Ellesse лого во централниот дел.
Подетално

Ellesse Lady е женска lifestyle торба. Оваа женска торба е дизајнирана за секојдневна употреба и исполнување на сите ваши обврски во текот на денот со безбедно складирање на сите работи. Кратките рачки ви оставаат можност сами да одлучите како да ја носите. Ќе се вклопи со секоја ваша комбинација на облека благодарение на минималистичкиот изглед. Секоја жена има потреба од една торба, како оваа, која ќе ги придружува сите нејзини модни потфати. Има и мала чанта во големата, која може да се користи како паричник или како џеб за чување помали предмети, вредни предмети.
Спецификација:

 • Женска торба
 • Рачки за носење
 • Ellesse лого во централниот дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Основна поделба Опрема
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV
  YTH
  1 Унив.
  UNSZ
  S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS
  M
  L
  ONE Унив.
  NS Унив.
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торби ELE213F115-45
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торби ELE211F121-Z6
  654 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.090 ДЕН
  Помош