Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Micy
ELLESSE Micy
ELLESSE Micy
ELLESSE Micy
Код на производ:
(ELE221F124-10)
ELLESSE

ELLESSE Micy

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE Унив.
 • NS Унив.
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Micy е женски lifestyle ранец, кој ќе ви ги олесни сите активности и секојдневни обврски. Прилагодливите ремени за рамо ќе ви обезбедат удобност при носење. Овој ранец има една голема преграда со патент за да можете целосно да ги ослободите рацете и да се препуштите на целодневното уживање имајќи предвид дека вашите работи се безбедни. Спецификација: Женски ранец Голема преграда со патент Прилагодливи ремени за рамо Ellesse лого и натпис на предната страна.
Подетално

Ellesse Micy е женски lifestyle ранец, кој ќе ви ги олесни сите активности и секојдневни обврски. Прилагодливите ремени за рамо ќе ви обезбедат удобност при носење. Овој ранец има една голема преграда со патент за да можете целосно да ги ослободите рацете и да се препуштите на целодневното уживање имајќи предвид дека вашите работи се безбедни.
Спецификација:

 • Женски ранец
 • Голема преграда со патент
 • Прилагодливи ремени за рамо
 • Ellesse лого и натпис на предната страна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Категорија Опрема
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV
  YTH
  1 Унив.
  UNSZ
  S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS
  M
  L
  ONE Унив.
  NS Унив.
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош