Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Academy Team
NIKE Academy Team
NIKE Academy Team
NIKE Academy Team
NIKE Academy Team
NIKE Academy Team
NIKE Academy Team
NIKE Academy Team
NIKE Academy Team
NIKE Academy Team
Код на производ:
(DC2647-013)
NIKE

NIKE Academy Team

Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Зачувајте во листата на желби
Nike Academy е унисекс спортски ранец практичен за сите работи што ви се потребни на фудбалскиот терен. Овој издржлив ранец има главна преграда со двоен патент и во него можете да ставите опрема за тренинг. Прилагодливите ремени се тука за да можете лесно да го прилагодите ранецот според вашите потреби, а задниот дел од ранецот е обложен што овозможува дополнителна удобност. Во задниот џеб можете безбедно да ги чувате телефонот и клучевите. Мрежестиот страничен џеб е дизајниран за шише вода. Предниот џеб е доволно голем за да може да собере фудбалска топка. Има и преграда каде што можете да ја складирате влажната облека. Nike Academy Team унисекс ранецот е направен од полиестер. Спецификација: Унисекс спортски ранец Состав: 100% полиестер Главна преграда со двоен патент Преден, заден и мрежест џеб Волумен: 30 l.
Подетално

Nike Academy е унисекс спортски ранец практичен за сите работи што ви се потребни на фудбалскиот терен. Овој издржлив ранец има главна преграда со двоен патент и во него можете да ставите опрема за тренинг. Прилагодливите ремени се тука за да можете лесно да го прилагодите ранецот според вашите потреби, а задниот дел од ранецот е обложен што овозможува дополнителна удобност. Во задниот џеб можете безбедно да ги чувате телефонот и клучевите. Мрежестиот страничен џеб е дизајниран за шише вода. Предниот џеб е доволно голем за да може да собере фудбалска топка. Има и преграда каде што можете да ја складирате влажната облека. Nike Academy Team унисекс ранецот е направен од полиестер.
Спецификација:

 • Унисекс спортски ранец
 • Состав: 100% полиестер
 • Главна преграда со двоен патент
 • Преден, заден и мрежест џеб
 • Волумен: 30 l

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Категорија Опрема
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош