Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Elite Pro
NIKE Elite Pro
NIKE Elite Pro
NIKE Elite Pro
NIKE Elite Pro
NIKE Elite Pro
NIKE Elite Pro
NIKE Elite Pro
NIKE Elite Pro
NIKE Elite Pro
Код на производ:
(BA6164-014)
NIKE

NIKE Elite Pro

Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Зачувајте во листата на желби
Nike Elite Pro е кошаркарски ранец со неверојатен квалитет и карактеристики. Во самото име на овој ранец се наоѓа зборот - елитно, што значи најдобро, а токму тоа го добивате со овој кошаркарски Nike ранец. Карактеристиката на овој ранец е што кога ќе го спуштите, можете да го отворите како да го отворате багажникот на автомобилот. Преградите за специјална намена го олеснуваат организирањето на вашата опрема и ви помагаат да останете фокусирани на важен тренинг или натпревар. Nike Elite Pro има и преграда за лаптоп, преграда за кабел, вентилационен џеб за влажни предмети и простор за големо шише со вода. Дополнителните џебови обезбедуваат простор за потребните помали предмети. Се карактеризира со издржлив дизајн, засилено дно отпорно на абење и графика инспирирана од кошаркарско игралиште. Спецификација: Кошаркарски ранец Состав: 100% полиестер Преграда за лаптоп Прилагодливи ремени за рамо Вентилационен џеб за влажни предмети Засилено отпорно дно Димензии: 19 "" В x 11 "" Ш x 9 "" Д Nike лого Дополнителни џебови.
Подетално

Nike Elite Pro е кошаркарски ранец со неверојатен квалитет и карактеристики. Во самото име на овој ранец се наоѓа зборот - елитно, што значи најдобро, а токму тоа го добивате со овој кошаркарски Nike ранец. Карактеристиката на овој ранец е што кога ќе го спуштите, можете да го отворите како да го отворате багажникот на автомобилот. Преградите за специјална намена го олеснуваат организирањето на вашата опрема и ви помагаат да останете фокусирани на важен тренинг или натпревар. Nike Elite Pro има и преграда за лаптоп, преграда за кабел, вентилационен џеб за влажни предмети и простор за големо шише со вода. Дополнителните џебови обезбедуваат простор за потребните помали предмети. Се карактеризира со издржлив дизајн, засилено дно отпорно на абење и графика инспирирана од кошаркарско игралиште.
Спецификација:

 • Кошаркарски ранец
 • Состав: 100% полиестер
 • Преграда за лаптоп
 • Прилагодливи ремени за рамо
 • Вентилационен џеб за влажни предмети
 • Засилено отпорно дно
 • Димензии: 19 "" В x 11 "" Ш x 9 "" Д
 • Nike лого
 • Дополнителни џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Основна поделба Опрема
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торби DQ3433-010
  1.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Торби DH7709-026
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торби DM2368-010
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Помош