Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Wings
CHAMPION Wings
CHAMPION Wings
CHAMPION Wings
CHAMPION Wings
CHAMPION Wings
Детски сет
Код на производ:
(CHA221G400-10)
CHAMPION

CHAMPION Wings

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.043 ДЕН
Заштеда: 447 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion WINGS детскиот сет за девојчиња, кој е составен од lifestyle маица и шорц, носи препознатлив Champion изглед. Меката ткаенина дава чувство на удобност и го прави овој комплет лесен и удобен. Нежната и впечатлива Champion графика на предната страна на маичката го комплетираат спортскиот стил и ве потсетуваат на спортскиот дух на вашите девојчиња. Овој комплет е одличен избор за носење за време на секојдневните активности и едноставно е задолжителен дел од детскиот гардеробер. Спецификација: Детски сет за девојчиња Champion графика и лого Класичен крој.
Подетално

Champion WINGS детскиот сет за девојчиња, кој е составен од lifestyle маица и шорц, носи препознатлив Champion изглед. Меката ткаенина дава чувство на удобност и го прави овој комплет лесен и удобен. Нежната и впечатлива Champion графика на предната страна на маичката го комплетираат спортскиот стил и ве потсетуваат на спортскиот дух на вашите девојчиња. Овој комплет е одличен избор за носење за време на секојдневните активности и едноставно е задолжителен дел од детскиот гардеробер.
Спецификација:

 • Детски сет за девојчиња
 • Champion графика и лого
 • Класичен крој

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сет
  Категорија Текстил
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка

  • 12.05.2022. 22:30

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет CHA211G400-08
  795 ДЕН
  Заштеда 50%
  1.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет CHA211G400-10
  795 ДЕН
  Заштеда 50%
  1.590 ДЕН
  Помош