Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain Heritage86
NIKE Paris Saint-Germain Heritage86
NIKE Paris Saint-Germain Heritage86
NIKE Paris Saint-Germain Heritage86
NIKE Paris Saint-Germain Heritage86
NIKE Paris Saint-Germain Heritage86
Код на производ:
(DH2421-100)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain Heritage86

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Поврзете се со брендот Jordan и францускиот фудбалски клуб во Nike Paris Saint-Germain Heritage86 спортскиот унисекс качкет. Конструкцијата со шест панели, заоблен визир и прилагодлив ремен на задната страна е изработена од еластичен ткаен материјал. Вкоренета во спортот и прославена во културата на уличниот стил, оваа уникатна соработка носи нота на софистицирана париска мода. Спортската унисекс капа - Nike Paris Saint-Germain Heritage86 е направена од најмалку 75% рециклиран материјал. Спецификација: Конструкција со шест панели Заоблен визир Прилагодлив ремен на задната страна Paris лого Рачно перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Поврзете се со брендот Jordan и францускиот фудбалски клуб во Nike Paris Saint-Germain Heritage86 спортскиот унисекс качкет. Конструкцијата со шест панели, заоблен визир и прилагодлив ремен на задната страна е изработена од еластичен ткаен материјал. Вкоренета во спортот и прославена во културата на уличниот стил, оваа уникатна соработка носи нота на софистицирана париска мода. Спортската унисекс капа - Nike Paris Saint-Germain Heritage86 е направена од најмалку 75% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Конструкција со шест панели
 • Заоблен визир
 • Прилагодлив ремен на задната страна
 • Paris лого
 • Рачно перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Категорија Текстил
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош