Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
Код на производ:
(DQ3433-010)
NIKE

NIKE Heritage

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Унисекс торбицата Nike Sportswear Heritage ви овозможува лесен пристап и уште полесно чување на најважните лични предмети. Има повеќе прегради со патент за складирање и организирање на вашите предмети, така што тие секогаш ќе бидат на дофат на раката. Ременот ви овозможува лесно да го прилагодите според вашите потреби. Полиестерот од кој е направена оваа торбица е отпорен на абење и лесен за одржување. Контрастното Nike лого на предната страна го нагласува атлетскиот стил. Торбицата Nike Sportswear Heritage е идеална за секојдневно носење.Спецификации: Димензии: 41cm x 10cm x 15cm Nike лого на предната страна Прилагодлив ремен Состав: 100% полиестер .
Подетално

Унисекс торбицата Nike Sportswear Heritage ви овозможува лесен пристап и уште полесно чување на најважните лични предмети. Има повеќе прегради со патент за складирање и организирање на вашите предмети, така што тие секогаш ќе бидат на дофат на раката. Ременот ви овозможува лесно да го прилагодите според вашите потреби. Полиестерот од кој е направена оваа торбица е отпорен на абење и лесен за одржување. Контрастното Nike лого на предната страна го нагласува атлетскиот стил. Торбицата Nike Sportswear Heritage е идеална за секојдневно носење.
Спецификации:

 • Димензии: 41cm x 10cm x 15cm
 • Nike лого на предната страна
 • Прилагодлив ремен
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Категорија Опрема
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош