Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas DISNEY LION KING
adidas DISNEY LION KING
adidas DISNEY LION KING
adidas DISNEY LION KING
adidas DISNEY LION KING
adidas DISNEY LION KING
Код на производ:
(H44300)
adidas

adidas DISNEY LION KING

Претходна цена
888 ДЕН
Моментална цена
888 ДЕН
Цена со попуст
710 ДЕН
Заштеда: 178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • K2XS K2XS
 • KXS KXS
 • KS KS
 • KM KM
 • KL KL
 • KXL KXL
 • K2XL K2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DISNEY LION KING унисекс детските чорапи ќе ги воодушеват вашите малечки со нивниот омилен Diseny херој. Дозволете ѝм да изберат кој пар чорапи сакаат да ги носат денес. Овие чорапи се исклучително удобни и меки, така што ќе ѝм овозможат пријатно чувство на стапалата. Изработени се од рециклиран материјал, и со купување на овие чорапи придонесувате за зачувување на нашата животна средина. Секое пакување содржи два пара чорапи. Спецификација Disney графика Еластичен дел на глуждот Два пара во пакување Состав на материјал: 97% рециклиран полиестер, 3% еластин.
Подетално

adidas DISNEY LION KING унисекс детските чорапи ќе ги воодушеват вашите малечки со нивниот омилен Diseny херој. Дозволете ѝм да изберат кој пар чорапи сакаат да ги носат денес. Овие чорапи се исклучително удобни и меки, така што ќе ѝм овозможат пријатно чувство на стапалата. Изработени се од рециклиран материјал, и со купување на овие чорапи придонесувате за зачувување на нашата животна средина. Секое пакување содржи два пара чорапи.
Спецификација

 • Disney графика
 • Еластичен дел на глуждот
 • Два пара во пакување
 • Состав на материјал: 97% рециклиран полиестер, 3% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чорапи
  Категорија Опрема
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош