Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
Код на производ:
(DH7709-026)
NIKE

NIKE Brasilia 9.5

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Brasilia 9.5 е унисекс ранец со модерен и функционален дизајн кој лесно ќе ги придружува сите ваши активности. Овој ранец за тренинг има многу прегради кои ќе ви помогнат лесно да организирате и носите се што ви треба. Има и преграда за лаптоп. Има и страничен мрежест џеб предвиден за шише со вода и џеб со патент од внатрешната страна за безбедно складирање на повредните предмети. Направен е од делумно рециклиран полиестер, па со негово купување учествувате во акцијата за зачувување на животната средина. Ако сакате функционален, издржлив ранец за секојдневна употреба, Nike Brasilia 9.5 е вистинскиот избор за вас. Спецификација: Унисекс ранец за тренинг Состав: 100% полиестер Страничен мрежест џеб за вода Џеб со патент Преграда за лаптоп.
Подетално

Nike Brasilia 9.5 е унисекс ранец со модерен и функционален дизајн кој лесно ќе ги придружува сите ваши активности. Овој ранец за тренинг има многу прегради кои ќе ви помогнат лесно да организирате и носите се што ви треба. Има и преграда за лаптоп. Има и страничен мрежест џеб предвиден за шише со вода и џеб со патент од внатрешната страна за безбедно складирање на повредните предмети. Направен е од делумно рециклиран полиестер, па со негово купување учествувате во акцијата за зачувување на животната средина. Ако сакате функционален, издржлив ранец за секојдневна употреба, Nike Brasilia 9.5 е вистинскиот избор за вас.
Спецификација:

 • Унисекс ранец за тренинг
 • Состав: 100% полиестер
 • Страничен мрежест џеб за вода
 • Џеб со патент
 • Преграда за лаптоп

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Основна поделба Опрема
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торби DQ3433-010
  1.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торби DM2368-010
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Торби DH7709-010
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Помош